Michalici

Maseczki z MZSP

20 Kwiecień 2020

facebook twitter
Wychodząc naprzeciw sugestiom krośnieńskiego środowiska lekarzy, jak również mając na względzie potrzebę wsparcia osób zatrudnionych w wielu dziedzinach służby publicznej Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych...

Wychodząc naprzeciw sugestiom krośnieńskiego środowiska lekarzy, jak również mając na względzie potrzebę wsparcia osób zatrudnionych w wielu dziedzinach służby publicznej Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym podjął produkcję masek profilaktyczno – higienicznych.
Działalność jest efektem zaangażowania nauczycieli praktycznej nauki zawodu, kierownictwa warsztatów i dyrekcji szkoły. Do produkcji zastosowano specjalny materiał o symbolu PN-EN ISO 13688, który spełnia normy umożliwiające wykorzystanie wyrobu nawet przy wysokim reżimie sanitarnym, jak również w wysoko standaryzowanych warunkach szpitalnych.

MZSP przekazało  znaczną ilość masek na rzecz oddziału Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie, Urzędowi Gminy w Miejscu Piastowym, Poczcie Polskiej, pracownikom placówek handlowych na terenie Gminy oraz niektórym z jej mieszkańców. Foto z różnych miejsc poniżej.